תכנית המתמחים

לוגו

 המכון לאחריות תאגידית פותח שעריו למתמחים בתחום

 

המכון לאחריות תאגידית הינו ארגון המקדם שינוי חברתי של המגזר העסקי בישראל. בלב שינוי זה עומד עקרון השקיפות והדיווח הלא פיננסי של ישויות תאגידיות ואחרות בישראל וזאת ברוח התקדמות החקיקה באיחוד האירופי ובארה"ב. במסגרת פעילותו יוזם המכון ימי עיון, כנסים, מפרסם ניירות עמדה מחקריים ועוד. המכון פועל כגוף עצמאי בלתי תלוי במסגרת 'המרכז האקדמי למשפט ולעסקים' שהינו מוסד אקדמי מוכר (מכללה פרטית לא מתוקצבת) לתואר ראשון ושני במשפטים ובמנהל עסקים.

 

בראש המכון עומד מר ליעד אורתר. אורתר הינו דמות מוכרת ומובילה בתחום האחריות התאגידית ואיכות הסביבה בישראל. פעילותנו היא רבה ומגוונת ואנו מזמינים אתכם לעיין באתר האינטרנט של המכון: http://www.csri.org.il/.

 

מסגרת פעילות המכון מהווה הזדמנות ייחודית לציבור הרחב ולסטודנטים להתוודע אל עולמות התוכן החשובים של אחריות חברתית של תאגידים וקיימות וזאת במסגרת שת תכנית המתמחים שלנו. מתמחים אלו ישולבו בפעילות השוטפת של המכון בפעילויות המוצעות הבאות:

  • ביצוע מחקרים יישומיים ופרסומם ברשתות המקצועיות.
  • קידום מהלכים ציבוריים, גיוס והפעלת ארגוני מגזר שלישי ופעילות לובי בכנסת.
  • ניתוח דוחות אחריות תאגידית המתפרסמים בישראל ובעולם.
  • ייזום והפקת כנסים וימי עיון מקצועיים
  • תקשורת והצפת הנושא ברשתות החברתיות
  • הבניית קורסי הכשרה ומערכי תוכן אקדמיים

 

נבקש להדגיש כי פעילות המכון אמנם מרוכזת בישראל אך תחומי הפעילות שלנו הינם בעלי חשיבות רב לאומית ולכן אנו מפרסמים כל נייר עמדה גם בשפה האנגלית ומציגים את ממצאנו בכנסים העולמיים המרכזיים המתכנסים בנושא האחריות החברתית. אנו נבכר לקלוט לשורותינו מתמחים בעלי כישורי שפות רחבים ככל הניתן.

 

ניתן לפנות אל ראש המכון בכל שאלה הנוגעת להצטרפות לתכנית: ליעד אורתר liad.ortar@gmail.com