המכון לאחריות תאגידית – עדכון פעילות, יוני 2016

red-mouse-cable-shape-update-word-d-illustration-44887757

======================================================

שלום רב,

חזרנו עמוסי רשמים ותובנות מהכנס הדו שנתי של כנס ה GRI באמסטרדם. הנכם מאוד מוזמנים למפגש תדרוך מקצועי בו יציגו חלק מחברי המשלחת הישראלית לכנס את תובנותיהם האישיות מהמפגשים שהם קיימו בשלושת ימי הכנס. אלו גם יציגו את העדכונים המקצועיים הצפויים בתחום ובכלל זה המעבר מ G4 ל GRI Standards, משמעות הדרקטיבה האירופית ועוד. המפגש יתקיים ביום שלישי ה 21 ליוני בין השעות 11:00 ל 14:00 בחדר 305 במרכז האקדמי למשפט ולעסקים (קומה 3). להלן קישור לעמוד האירוע בפייסבוק והקישור לטופס הרישום המקוון.ניתן גם לקרוא את הכתבה שעלתה בעקבות הכנס בעיתון כלכליסט (קישור לכתבה). נשמח לחלוק איתכם חוויות מאירוע חשוב זה. 

בהקשר זה, אנו שמחים לעדכן כי הצעת החוק שיזמנו לחובת דיווח חברתי-סביבתי של תאגידים בישראל עומדת להיות מונחת על שולחן הכנסת במושב הנוכחי. צפו לעדכונים…

===========================================================

14-15 ביוני: מסע הקיימות של אליס קורנגולד בישראל ואירוע השקת "קוד הקיימות"

Alice Korngold's Israeli Sustainability Tour, launch of "The Sustainability Code"

אנו במכון לאחריות תאגידית גאים ומתרגשים לארח את מומחית הקיימות העולמית, אליס קורנגולד לסדרת מפגשים בישראל. אליס כתבה מספר ספרים ותחום התמחותה הוא שיתוף פעולה בין מגזרי ובעיקר שילוב של מנהלים מעולם העסקים בועדים מנהלים של עמותות. לוח הזמנים המלא לסדרת המפגשים מפורט בקישור זה. שימו לב שיש להירשם מראש לאירועים וזאת עקב מספר מקומות מוגבל וסידורי כניסה למקומות השונים, להלן הקישור הישיר לטופס הרישום. ההשתתפות מותנית בקבלת אישור השתתפות. 

נבקש להדגיש כי תכננו את המפגשים של אליס בישראל בחלוקה לפי קהלי יעד והתאמת הרצאותיה לקהלים השונים. המפגש בבוקר במועצה לישראל יפה (09:00-11:00) מתוכנן לנציגי עמותות ומגזר שלישי, המפגש בצהריים באינטל בפ"ת (14:00-15:30) מתוכנן לנציגי המגזר העסקי המבקשים להשתלב בועדים מנהלים של עמותות וליישם את המודל של אליס, המפגש אחר הצהריים במשרד עורכי הדין גולדפרב-זליגמן (16:30-19:00) מיועד למנהלי אחריות תאגידיתיועצים וכל מומחי הקיימות באשר הם. במפגש זה נציג את 'קוד הקיימות' שפותח ע"י המועצה הגרמנית לפיתוח בר-קיימא  (זהו – קוד הקיימות). הרצאתה של אליס תתמקד באתגרים העסקיים הנוכחיים בעידן של שקיפות. האירוע ביום רביעי מיועד לסטודנטים ואנשי אקדמיה ויעסוק בחישובת לימוד התחום. 

למרות על הכתוב חשוב להדגיש כי המפגשים הינם פתוחים לכל – החלוקה היא לטובת מיקוד הנושאים. 

=======================================================

לסיום העדכון, בסוף חודש יולי (21 לחודש) נקיים מפגש נוסף בסדרת מפגשי "בוקר באחריות" של המכון לאחריות תאגידית. במפגש זה נארח את רז גודלניק המגיע לביקור בישראל ואשר ידבר על הקשר שבין הכלכלה ההשיתופית לאחריות חברתית של תאגידים. להלן הקישור לדף האירוע בפייסבוק. גם כאן, כמו תמיד נודה על רישום מוקדם באמצעות טופס הרישום המקווה מצוי בקישור זה

שלכם בברכה,

ליעד אורתר

מנהל

המכון לאחריות תאגידית

באינטנרט ובפייסבוק